• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ארון הצ'ופרים של החיילים בסורוקה נפרץ. מה עשתה ילדה ששמעה על כך?

לי-אור בן נעים, בת 11 מדימונה, קראה כי ארון החטיפים של החיילים המאושפזים בסורוקה נפרץ. היא עשתה מעשה אצילי ומרגש: התרימה את תושבי דימונה ומילאה רכב בכל טוב

לי-אור בן נעים. ילדה עם לב זהב, למען החיילים המאושפזים (צילום: ציפורה חלפון)

ציפורה חלפון, יו''ר אגודת יחד למען החייל, לא ציפתה להפתעה הזו: לאגודה יש ארון נעול בבית החולים סורוקה, בו מאוחסנים מיני צ'ופרים ומתנות לחיילים המאושפזים ולסועדים אותם. לפני מספר ימים הארון נפרץ ותכולתו נגנבה. מעבר לנזק, הגנבים לקחו רק מנות חמות ובמבות. ציפורה יכולה הייתה לכעוס עד השמיים, אבל במקום זה בחרה לכתוב פוסט בו איחלה בריאות למי שביצע את המעשה. 
ילדה מתוקה עם לב זהב.  לי-אור בן נעים מעניקה את השי למתנדבות ''יחד'' (צילום: ציפורה חלפון)
לי-אור בן נעים היא ילדה בת 11 מדימונה, שקראה את הפוסט של ציפורה, לא חשבה פעמיים והתרימה מכל תושבי דימונה ממתקים וחטיפים מכל טוב. תוך מספר שעות היא מילאה כמה ארגזים עבור החיילים. "שמעתי שהארון בסורוקה נפרץ והרגשנו מחוייבות, אני ואימא, אבל אני חושבת שזו גם המחויבות של כל עם ישראל, לעשות משהו", מספרת אור. 

"רצינו למלא להם את האוטו שלנו בכל מיני דברים שאפשר לתרום להם, עוגיות, חטיפים, מנות חמות, כי בזכות החיילים, אנחנו יכולים לישון בשקט". הילדה אף פרסמה סרטון והעבירה שידור חי בפיסבוק. "אם אתם יודעים על מישהו שלא ראה, אנא תעבירו את הסרטון הלאה, אני רוצה למלא את האוטו הזה בממתקים ובעוגות לחיילים".
הארון שנפרץ. הגנבים לקחו מנות חמות (צילום: ציפורה חלפון)
התגובה לא איחרה לבוא. הילדה המתוקה מדימונה הצליחה לגייס לחיילים מכל טוב. ציפורה, יחד עם מתנדבות "יחד" קיבלו בהתרגשות רבה את השי.  

אנחנו חושבים שמגיע לילדה אור "לייק" ענקי. כמובן, לייק גם למערכת החינוך הדימונאית וכמובן, למשפחת הילדה המתוקה. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load