• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רצח האישה בבאר שבע: סימני שאלה רבים

עתה מתברר כי רק לפני שבועיים נעצר בן הזוג, אחר ששוטרים הוזעקו לדירה בעקבות זעקות שנשמעו ממנה. הבעל אף היכה שוטר, נעצר ושוחרר

כוחות משטרה וזק''א בזירת הרצח (צילום בלעדי: רפאל כהן)

שאלות רבות סביב רצח האישה  בדקירות סכין, בביתה ברחוב אלכסנדר ינאי, בשכונה ד' בבאר שבע לפנות בוקר שלישי. אל זירת הרצח הגיעו צוות זק''א, מד''א ומשטרה. 
​​​​​​​
הבוקר, שלישי, התברר כי רק לפני שבוע החשוד ברצח נעצר בחשד לתקיפת בת זוגתו. שכנים מספרים, כי נשמעו צעקות מהדירה וכי ההזוג סירב לפתוח את הדלת. רק אחרי כמה פניות, האישה הסכימה לפתוח את הדלת. האיש, כך מתברר, אף היכה שוטר ונעצר ליומיים ושוחרר.  האישה סרבה להתלונן נגד בן זוגה.

הבוקר נערך בבית המשפט בבאר שבע דיון בהארכת מעצרו, לאחר ששיחזר את אירועי אתמול. שכנים בבניין מספרים, כי בני הזוג הרבו לריב ביניהם, אך לאיש, כך מתברר עתה, אין עבר פלילי. בנוסף, עלה חשד, כי לפני הרצח בני הזוג השתכרו.

כזכור, לפנות בוקר התקבל דיווח במשטרה, אודות אישה בשנות הארבעים לחייה שנמצאה ללא רוח חיים כשעל גופה סימני אלימות.

שוטרי סיור אשר הגיעו  לזירת האירוע, מצאו  בדירה את האישה כשהיא ללא רוח חיים ואת בן זוגה.

פאראמדיק מד"א יונתן פופקין וחובש בכיר במד"א מיכאל וולינסקי סיפרו : "כשהגענו למקום, ראינו באחד בחדרים אשה בשנות הארבעים מחוסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק, עם סימני אלימות , ניסינו להעניק לה טיפול וביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".

זירת הרצח בב''ש (צילום: דוברות מד''א)

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load