• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בואו לערב התרמה למען שליו בוקובזה: כל כרטיס שתקנו הוא מתנת חיים!

ביום רביעי ייערך אירוע התרמה למען הילד שליו בוקובזה, החולה במחלה נדירה. משפחתו של הילד מבקשת מתושבי באר שבע לעזור לה לגייס את הסכום שיעזור להציל את חייו

כל כרטיס הוא מתנת חיים לשליו: הילד ובעלי הסטקייה (צילום: דני בלר)

מחרתיים, יום רביעי, ה-12 ביולי, בשעה 20:30, ייערך בהיכל התרבות מופע התרמה מיוחד עבור הילד שליו בוקובזה בן ה-5 מבאר שבע, במעמד ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', בהנחיית ראם כהן ובהשתתפות שרון קלידים, ענבר ישראל, מני עוזרי, צחי חזק, עומרי סבג, מורדי עייש, רפאל כהן ויוסי פנסו. את האירוע מפיקה ידידת המשפחה, מיכל זגורי.
שליו בוקובזה,  בן 5, סובל ממחלת ניוון שרירים נדירה, SMA,  אשר הטיפול בה, המשפר באורח משעותית את איכות חייו, הינו יקר ביותר. על מנת לשפר את מצבו של הילד הקטן והחייכן, זקוקים ההורים לשש זריקות, שעלות כל אחת מהן 360,000 שקלים. פעם אחר פעם עורכת המשפחה אירועים, על מנת לגייס תרומות לטובת הטיפול רפואי בבנם.
יומיים לפני האירוע, משפחתו של הילד עושה מאץ ניכר למכור כמה שיותר כרטיסים לאירוע, שנועדו לקניית התרופה שתשפר ואף תציל את חייו של הילד. סטקיית ליברטי, במרכז אורן, היא אחד העסקים אשר נרתמו לתת כתף. על כל כרטיס לערב האירוע, בעל הסטייקה ייתן בגט שווארמה בחינם לרוכש הכרטיס. הערב הוא הזמין את שליו ואת משפחתו לארוחה טעימה והפציר בכל מי שרק יכול, לקנות כרטיס ולהתייצב באירוע. 

סטקיית ליברטי, נרתמו לעזור (צילום: דני בלר)

"אנחנו יומיים לפני האירוע, חייבים למכור את כל הכרטיסים להציל את שליו", אומר לנו אלדד, אביו של הילד. "אנחנו במירוץ נגד השעון, גם עם האירוע וגם עם שליו. ככל שנקדים לטפל בשליו, לתת לו את התרופה היקרה הזו, כך יהיו לו סיכויים טובים יותר. אני מודה לסטקיית ליברטי שעוזרת לנו, אבל הערב ומחר אני מבקש את עזרתם של כל תושבי באר שבע, שיכולים לעזור. זו קריאה לעזרה, למען שליו".

שליו זקוק לשש זריקות של התרופה הנדירה ספינרזה, אשר מחוללת פלאים בילדים במצבו של שליו. עלות כל זריקה עומדת על 125 אלף דולר. מדובר בעלות כוללת של 3 מליוני שקלים. לעת עתה, מבקשים הוריו לגייס כסף ללפחות חלק מהזריקות הנדרשות להציל אותו. התרופה לא נמצאת בסל התרופות ועבור הוריו של שליו, שעובדים רק מעט בשל הצורך של שליו בטיפול צמוד מסביב לשעון, הסכום הזה דמיוני ולא נתפס. אימו עובדת כקוסמטיקאית רק מעט שעות, כי שליו מונשם וצריך שיהיו לידו מטפלים מסביב לשעון. 


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load