• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סוכל פיגוע בבאר שבע, אזרח ישראלי נעצר: עדות ראיה בלעדית

המשטרה עצרה חשוד, אשר על פי מידעים שונים, התכוון לבצע פיגוע בעיר באר שבע. עדת ראיה: ''הגיעה משטרה וקיבלנו הוראה לא לצאת מהמשרדים, היו כוחות רבים בשטח ומסוקים באוויר''

כוח משטרה בחיפוש אחר החשוד (צילום: רשת חברתית)

אלו לא שמועות: בסביבות השעה 14:00 נעצר חשוד שהתכוון לבצע פיגוע בבאר שבע. מוקדם יותר, הגיע מידע, על פיו האיש מתכוון לבצע פיגוע בעיר בטווח זמן מיידי. שוטרים שיצאו לשטח איתרו את החשוד, אזרח ישראלי. האיש, כאמור, נעצר. איפול על פרטי הפרשה.

''היינו במשרד והגיע כוח משטרה ונתן לנו הוראה לא לצאת'', מספרת עדת ראיה שהייתה בזירת החיפושים, בשיחה עם ברנז'ה NEWS. ''שאלנו מה קרה והשוטרים אמרו לנו להישאר במשרד עד שנקבל הוראה אחרת. אחד השוטרים שאל של מה המשרד, הסברתי לו והוא שאל איך אני נכנסת אליו והסברתי לו שרק מי שמורשה מחזיק באמצעי הכניסה, ואף אחד אחר לא".
חיפושים אחר החשוד, בהשתתפות כוחות רבים (צילום: רשת חברתית)
"היו מלא שוטרים בשטח, הגיעו גם פרשים וחיפשו בכל האיזור. היו מסוקים באוויר. אני הייתי במשרד עם שתי עובדות נוספות וצייתנו למה שהשוטרים אמרו לנו. ראינו שהם מחפשים בכל הסביבה".
המצאות המחבל, כמובן, הועלה במיידית לרשתות החברתיות ונפוצו שמועות שונות בעניין. על נסיבות המעצר, מיקומו וזהות האיש הוטל איפול. מותר לציין רק שהוא אזרח ישראלי ולא שוהה בלתי חוקי. 

מן המשטרה נמסר: "בעקבות דיווח שהתקבל אודות אדם חשוד שהגיע לבאר שבע, נפתחו סריקות ע״י שוטרי משטרת ישראל, במהלכן החשוד אותר, נעצר והועבר לחקירה".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load