• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אחרי שניצחה את הסרטן: "יש לי חלום להיות אמא"

''זכותה של כל אישה להיות אימא", אומרת שני לינצקי מבאר שבע, שהסיכוי היחידי שלה להפוך לאם הינו באמצעות הליך פונדקאות, שבישראל עולה 200,000 שקלים

שני לינצקי, להגשים את חלום האימהות (צילום: עצמי)

אחרי שניצחה את מחלת הסרטן, היא רוצה להיות אימא: שני לינצקי, בת 37, מבאר שבע חולמת להיות אימא. היא נמצאת כבר בשלב האחרון של הטיפולים. בשל המגבלות הרפואיות על טיפולי הפוריות בישראל, הדרך היחידה שלה להביא ילד היא בהליך פונדקאי, שעלותו כ-200 אלף שקלים. היא אינה נשואה וברצונה להיות אם יחידנית. 

"אני חולת סרטן שד גרורתי לקראת סיום טיפולים", היא מספרת לברנז'ה NEWS. "רוב הקושי אמנם  מאחורי, אך בשל היותי מוגדרת גרורתית, איני יכולה להיכנס להריון בשנים הקרובות, בגלל שמצבי  מוגדר כמחלה כרונית .אני כמהה לילד כבר מגיל צעיר. אני אוהבת ילדים ותמיד היה לי רצון למשפחה גדולה . גיליתי את המחלה תוך כדי טיפולי פוריות כאם יחידנית, עם תרומת זרע .הכל נעצר בעקבות הגילוי . זהו חלומי הגדול".

"החלום שלי הוא משהו שנראה כל כך טריוויאלי לכל כך הרבה אנשים", מספרת לנו שני.  "לי שום דבר לא בא בקלות. אני רוצה להיות אמא. תודה לאל,  אני בטיפולים שאינם קשים ובגדול אני ממשיכה את חיי בצורה נורמאלית ועם תוחלת חיים ארוכה בע"ה . לאחר כל כך הרבה בדיקות וטיפולים קיבלתי בשורה מרה שאיני יכולה להרות בשנים הקרובות ואולי אפילו בכלל לא".
"זכותה של כל אישה בעולם  להיות אמא. זה סלע קיומנו בעולם הזה . אז אני כבר הבנתי ועיכלתי אחרי בכי מירורים ותקופה קשה שאצלי זה יכול להגיע בדרך הקשה, אבל אמן ויגיע . אין עונש גדול יותר לאישה שמתבשר לה שאינה יכולה להרות . אז לפני הטיפולים שימרתי ביציות למזלי ויש לי את האופצייה האחת ויחידה הזו להביא ילד . אני לא בן אדם של בקשות כל חיי פעלתי לבדי ולא ביקשתי דבר מאדם . אך כרגע אלחם בהכל בכל תחושותי וכאבי . אני רוצה להיות אמא!! ואבקש מכם לפתוח את ליבכם ולעזור לי לממש את החלום . להחזיק ילד משלי בין זרועותיי . אני זקוקה לעזרה כספית אז מי שיכול לעזור אפילו בסכום הכי קטן שיש תבוא עליו הברכה . בבקשה תעזרו לי להיות אמא אני זועקת לשמיים בבקשה לממש את חלומי" .

ניתן לתרום לשני על פי הפרטים האלה:

חשבון על שם - "מאמא" שני לינצקי
בנק מזרחי מס 20
מספר חשבון 140430
סניף 566
ת.ז שלי 036005734

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load