• 16 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מי פיזר כמויות של חומר רעיל מסביב למרפאה וטרינרית - ולמה?

דר' סבינה הובר נדהמה לגלות אתמול כי אלמוני פיזר חומר רעיל, בעל ריח חריף בכמויות גדולות, סביב המרפאה שלה בשכונה ג'. תלונה הוגשה במשטרה. היום התברר: אלה כמויות גדולות של דשן

מפזר הרעל נקלט במצלמת האבטחה (מסומן בחץ אדום)

עידכון לסיפור: ד''ר סבינה הובר הגישה תלונה במשטרה ובמקביל, ביקר במרפאתה הרופא הוטרינארי הרשותי ויצרו איתה קשר אנשי המשרד לאיכות הסביבה. הולך ומתברר, כי מישהו פיזר בסביבה כולה דשן, בכמויות גדולות מאוד. "הייתי מצפה שיודיעו מראש על הכוונה לדשן, במיוחד ליד מרפאה וטרינארית. גם לא מדשנים בכמויות כאלה. החומר שורף בידיים, אם נוגעים בו. שלחנו את החומר למכון הוטרינארי, בבית דגן, שיבדקו אותו. אנחנו מחכים לתשובה ולממצאי המשטרה, מי פיזר ולמה. אז ייתכן שעובד גינון פיזר, כי ככה אמרו לו. אבל זה לא בסדר".

ד''ר הובר עידכנה בעניין גם בסטטוס, בעמוד הפייסבוק שלה.
 אלמוני פיזר כמויות אדירות של רעל סביב המרפאה הוטרינרית של ד'ר סבינה הובר בשכונה ג'. שכנים הבחינו בריח חריף, גופריתי, וראו מישהו עוזב את המקום.
דר' סבינה הוזעקה מביתה ונתקלה במחזה מזעזע: ''ראיתי כמויות גדולות של רעל. היה ריח חריף וזה היה בכל מקום: על המדרכה והשטח הסמוך למרפאה אליו באים לשחק השכנים עם הכלבים. אני הכי חוששת מהחתולים שבאים לאכול בפינת ההאכלה, מהציפורים שאוכלות את מזון החתולים וגם כלבים שהרעל הזה עלול להידבק להם על כפות הרגליים". בסרטון מצלמת אבטחה נראה איש רזה, לבוש בצבע שחור, מפזר את הרעל מתוך כלי מקצועי, משך כעשר שניות ועוזב במהירות את המקום. 

"הזעקתי מיד את העירייה, כי הייתה סכנה גדולה לחיות ברחוב ולמעשה, לעוברים ושבים, לילדים ולכל מי שיבוא במגע עם החומר הזה. נדהמתי לשמוע תגובה בנוסח 'זה כולה חתולים'. באו שני עובדים לפנות את חומר, אבל לא היה להם ציוד והם ניסו לשטוף את הרעל עם דליים. הגשתי תלונה במשטרה ועירבתי את כל הגורמים. אין לי מושג מי האיש שפיזר את הרעל ולמה עשה את זה. היה לו ביד כלי גדול, ממנו הוציא את הרעל, אבל הוא לבוש שחור ולא ניתן לקלוט מי זה. אני לא מסוכסכת עם אף אחד, לא עשיתי רע לאף אחד, לא יודעת מי יכול היה לרצות לעשות לי מעשה נורא כזה".
הרעל שפוזר ליד המרפאה​​​​​​​
דר' הובר היא וטרינרית מוכרת בבאר שבע, שמטפלת ומסייעת לבעלי חיים ולא אחת הצילה חיות מחמד ממצבים קשים. הערב היא העבירה מסר מיוחד: "הרעל הורג חיות גורם להם לפירכוסים ומוות באיסורים אנחנו מבקשים מכל בעלי הכלבים והחתולים של איזור חנה סנש וחביבה רייק בבאר-שבע. יש סכנה מיידית לחתולי הרחוב, בעלי כנף, כלבים אנא שימו לב! מי שמזהה את הבחור בסרטון מוזמן לפנות מיידית לטלפון המרפאה 0507668189 הצוות של המרפאה עובד כבר שעות לנסות לנקות את כל הרעל הרבה מים ואנחנו מקווים שנצליח להשתלט על האסון".

מי האיש? אלמוני מפזר חומר רעיל מסביב למרפאת דר' הובר (צילום: מצלמת אבטחה)

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load