• 23 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בתוך שבוע בלבד דנילוביץ' טיפל במגרש הכדורגל

בשבוע שעבר פורסם פוסט בפייסבוק של נער משכונת רמות הזועם על כך שהשערים המשמשים למשחק כדורגל הורדו. פנינו לראש העיר רוביק דנילוביץ' והגענו למגרש לבדוק מה השתנה

המגרש עם השערים החדשים. צריך לדעת לפרגן על המהירות

פוסט תלונה שעלה ביום חמישי (29.06) בקבוצת הפייסבוק "באר שבע ביחד" אודות מגרש כדורגל בשכונת רמות הועבר לראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' שנתן מענה מהיר לתלונה - בתוך שבוע בלבד.

הטענה העיקרית בפוסט היא לכך שבמגרש "היהלום" בשכונת רמות בב"ש היו שערי כדורגל לשימוש ילדי השכונה שהקפידו לשחק קט-רגל מידי יום. לפתע נעלמו השערים והילדים הצטרכו להסתפק בסימון תחומי השער על ידי אבנים.

​​​​​​​

עידו ברמי, תושב העיר שהעלה את הפוסט בקבוצה הפייסבוק הבארשבעית כתב: "שלום לכולם, התאכזבנו לגלות שהורידו את השערים ממגרש הכדורגל ״יהלום״ ברמות. המגרש הזה שירת אותנו זמן רב ואני וחברי רק חיכינו לחופש הגדול כדי לצאת ולשחק במקום לשבת כל היום בבית מול הטלוויזיה והסמארטפונים, חשוב לציין שזהו בין המגרשים הבודדים ברמות שיש בו אורות שאפשר לשחק בו גם שמחשיך.


זה מאוד מצער שלאט לאט כל מגרשי הכדורגל ברמות מצטמצמים וכבר לא נותרים כמעט מגרשים לשחק בהם. נושא מגרשי הכדורגל ברמות זה משהו שחייב טיפול ולא יכול לעבור בשתיקה, אנו קוראים לכם לשתף את זה על מנת שזה יגיע לגורמים המתאימים, תודה לכולם".

הפוסט שהועבר על ברנז'ה news באופן ישיר לראש העיר, רוביק דנילוביץ', קיבל מענה מהיר מאוד ובבדיקה שערכנו היום (רביעי) השערים כבר עומדים במקומם והמגרש מוכן לשרת את הילדים שיצאו לחופש הגדול. כל הכבוד.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load