• 16 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכת חולדות בשכונה א': ''מפחיד לצאת לטיול בלילה''

דיירי רחוב סוקולוב 28, בשכונה א' בבאר שבע, חוששים לצאת לטייל בלילות: מכת חולדות גדולות ממררת להם את החיים. בעירייה אומרים שהחולדות נמצאות במתחם הפרטי

חולדה מצויה (צילום ארכיון: Sonja Pauen / CC BY 2.0)

בר נוסן מתגורר ברחוב סוקולוב בבאר שבע. מזה כמה זמן, סביבת הבניין שלו, מס' 28, סובלת ממכת חולדות: "מפחיד לצאת לטיול עם הכלב, אלה חולדות גדולות. אני חושש שינשכו את הכלב או אותי". לדברי בר, הוא פנה לעיריית באר שבע לא פעם. למרות שהחולדות לא מטיילות בתוך הבניין, אלא ברחוב, בעיריה השיבו לו שזה עניין פרטי ועל העירייה לא מטפלת.
חולדה  שנתפסה בשכונה א' (צילום: אביב דדון)​​​​​​​
"אצלנו פחי הזבל ברחוב, אין פחים מוטמנים, הכל מחוץ לבית", מסביר בר. "אלה חולדות גדולות. עומדות בפניך ולא בורחות. חושפות שיניים. אפילו החתולים לא מתקרבים אליהן. זה ממש מכה. הן באות, אולי, מתוך צנרת הביוב. אני לא יודע מה צריך לעשות. אולי לרסס מחוץ לביוב או בתוכו. זה לא עניין לשכנים. זה מחוץ לבתים. אין שום סיבה שנחיה ככה. כל דבר אומרים לנו שזה בשטח פרטי ואני אומר - החולדות בחוץ, ברחוב. אני לא מבין מה מחכים? שמישהו יחטוף נשיכה? זו בעיה לא רק בשכונה שלנו. אני שומע שזה קורה בשכונות נוספות. צריך לטפל בזה ברמה של העיר, לפתור את העניין. לא ייתכן שאנשים יפחדו לצאת מהבית בגלל חולדות ועוד באיזור סטודנטיאלי. איך זה יצייר אותנו בתור עיר? עיר של חולדות?".
שאלנו את עיריית באר שבע  ושם עומדים בשלהם: "עיריית באר שבע מבצעת הדברה בשטחים ציבוריים ולא במתחמים פרטיים".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load