• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גל חום קיצוני בנגב עד יום רביעי, השיא: מחר

היום: 40 מעלות בנגב, אך מחר יהיה השיא והחום יגיע ל-43 מ''צ. גל החום יימשך עד יום רביעי. עם זאת, בנגב גן עדן לעומת מה שירגישו תושבי מישור החוף

עד רביעי - חום קיצוני בנגב (צילום הדמיה: ASSY / PIXABAY)

גל חום קיצוני ילווה אותנו מהיום, ראשון, עד יום רביעי. הטמפרטורה בנגב תנוע סביב ה-40 מעלות צלזיוס, אך עם לחות נמוכה. 
מהשירות המטאורולוגי נמסר, כי היום תחול עליה בטמפרטורות. יהיה שרבי בהרים ובפנים הארץ והביל במישור החוף. ישרור עומס חום כבד ברוב אזורי הארץ. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית. במישור החוף, בשפלה ובצפון מערב הנגב ייתכנו ערפילים. 
מחר, שני: תחול עליה נוספת בטמפרטורות. יוסיף להיות שרבי בהרים ובפנים הארץ והביל מאוד במישור החוף. ישרור עומס חום כבד עד קיצוני ברוב אזורי הארץ.
בשלישי, תחול ירידה קלה בטמפרטורות. עדיין שרבי בהרים ובפנים הארץ והביל במישור החוף. ישררו עומסי חום כבדים ברוב האזורים.
ברביעי, נאה. תחול ירידה בטמפרטורות ותורגש הקלה בעומסי החום. עדיין מעט חם מהרגיל לעונה.
בשירות מסבירים, כי קיימת אזהרה על עומס חום כבד בכל רחבי הארץ בין השעות 10:00 בבוקר ועד השעה  18:00. בשפלה, בעמקים, בדרום הרמה, בבקעה, בנגב ובערבה  ישרור עומס חום קיצוני.

עם זאת, נחמה קטנה: הלחות בנגב נמוכה: 25 אחוזים בבאר שבע ובצפון הנגב, 15 אחוזים בלבד בערבה. בתל אביב ובשפלה, הלחות גבוהה ותעמוד על 65 עד 75 אחוזים. הכי חם היום: אילת, עם 44 מעלות, שלוקחת את הבכורה מטבריה, בה ישררו רק 43 מעלות.
רק ביום שישי יחזרו לשרור טמפרטורות רגילות לעונה ובבאר שבע יהיו 33 מעלות.

מומלץ היום לצמצם את השהות בחוץ. במידה ואתם יוצאים, עדיף לשהות במקומות מוצלים, להגן על עצמכם מפני השמש ולהרבות בשתיית מים. יש לשים לב במיוחד לקשישים ותינוקות ולוודא כי לא שכחתם תינוק או ילד באותו. 
​​​​​​​אם הדבר אפשרי, הניחו צלוחיות עם מים קרים ונקיים, במקום מוצל, לחתולי הרחוב. שימו לב להתנהגות חיות המחמד בבית ודאגו להם למים בשפע. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load