• 17 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''השחיתות השלטונית מסוכנת": מני נפתלי הפגין הערב עם אנשי ב''ש

מי שהיה אב הבית במעון ראש הממשלה הצטרף הערב לעשרות המפגינים בצומת הגרנד קניון, שמדי מוצאי שבת מנסים לעורר את דעת הקהל המקומית. מיעוט המשתתפים לא מייאש אותם, להיפך

מני נפתלי, ראיון, ברחבת הגרנד קניון (צילום: דני בלר)

כמעט מזה חודש הם עומדים ומפגינים כנגד השחיתות השלטונית והציבורית ולמרות שבבאר שבע רק כמה עשרות בלבד מתייצבים להפגנות בצומת הגרנד קניון, הם לא אומרים נואש. הפגנות כמו זו בבאר שבע נערכות ברחבי הארץ, בין היתר בקרבת ביתו של היועץ המשפטי לממשלה בפתח תקווה. "אנחנו לא תנועה פוליטית ולא משוייכים פוליטית. השחיתות השלטונית פוגעת בכולנו", הם אומרים. 
הערב הגיע להפגנה מי שהיה אב הבית במעון ראש הממשלה, מני נפתלי. בשיחה בלעדית עם ברנז'ה NEWS, הוא אומר כי מספר המשתתפים הקטן בבאר שבע אינו מייאש אותו: "גם בפתח תקווה זה התחיל ככמה עשרות מפגינים וזה הלך וצמח". מני נפתלי אומר אומר כי ההפגנות אינן פוליטיות וכי אין כוונה להצמיח מהן תנועה פוליטית, אלא להביא לשינוי בנורמות השלטון. ולמרות שמושמעת  בהפגנה ביקורת רבה וקריאות נגד ממשלת נתניהו, נפתלי אומר כי גם אם פלנמגה אחרת תהיה בשלטון ותמנהג בצורה דומה, המפגינים לא יעשו לה הנחות. לדברי נפתלי, השחיתות השלטונית מסכנת את כולם, ולא משנה לאיזה מפלגה הצביעו.
גם תמיר חג'ג', מראשוני המפגינים השמיע דברים דומים וקרא לעוברים ושבים להתעורר. ההפגנה נערכה תוך שמירה על הסדר והתעורר שיח בין עוברים ושבים, לבין משתתפי ההפגנה. 

צפו בראיון עם מני נפתלי ובסיקור ההפגנה. צילום: דני בלר / ברנז'ה NEWS

ראיון עם מני נפתלי

שידור חוזר: ההפגנה בצומת הגרנד קניון, שהועברה בשידור חי על ידי ברנז'ה NEWS (צילום: דני בלר)

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load