• 24 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שולם שולם כל הזמן: כרדי יקבל חזרה את סמכויותיו כסגן ראש העיר

עופר כרדי, שמעון טובול ועופר אוחנה שיגרו מכתב לראש עיריית באר שבע, בו התנצלו על התקרית, ביקשו ליישר את ההדורים ולהמשיך בעשייה. דנילוביץ' קיבל את התנצלותם והעניין יובא להצבעה במועצת העיר

עופר כרדי. החזרת סמכויותיו תובא לאישור מועצת העיר (צילום: פייסבוק)

סוף למשבר ש''ס בקואליציה העירונית בבאר שבע: סגן ראש העיר, עופר כרדי וחברי סיעת ש''ס במועצת העיר - שמעון טובול ועו''ד עופר אוחנה שיגרו מכתב לראש עיריית באר שבע, בו ביקשו להתנצל על תקרית העתירה, על רקע חששם מחילול שבת בעת חגיגות הניצחון של הפועל באר שבע.

כזכור, ראש עיריית באר שבע נטל את סמכויותיו של כרדי, אך לא הוציא את ש''ס מהקואליציה העירונית. חברי סיעת ש''ס, מצידם, בחרו לנקוט בדרך של פשרה ולא ליצור משבר. החזרת סמכויותיו של כראדי מותנית בהצבעה במועצת העיר, שאמורה לעבור ללא בעיות: לסיעתו של דנילוביץ', דרך חדשה, יש רוב במועצה בכל מקרה.
השלימו: דנילוביץ' וכרדי (צילום: פייסבוק)

בשיחה עם ברנז'ה, כרדי מאשר את הדברים: "באר שבע היא עיר של מתינות ומקום בו אנשים יודעים לעשות פשרות אחד למען זולתו. שוחחנו עם ראש העיר, הוא קיבל את דברינו, העניינים יושרו. העשייה למען התושבים חשובה לנו יותר מכל דבר אחר. בעיר באר שבע יש ציבור חרדי והעיר התברכה בו. אנחנו חיים בעיר בה כולם מכבדים את כולם וזה דבר נדיר".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load