• 16 דצמבר 2017

משרד השיכון העניק לתושבי רח' מטודלה בשכ' ד' גינת תבלינים

"זו הרגשה נפלאה לראות את החיבור שהגינות שלנו יוצרות בין השכנים", אומרים במשרד

שותלים גינה בשכונה ד' (צילום: אניה שץ)

דיירי בנימין מטודלה 23 בבאר שבע קיבלו השבוע את הקיץ באירוע נטיעת עצי פרי וצמחי תבלין בגינה הקהילתית שלהם. התושבים נטעו, בין היתר, עץ רימון, עץ לימון ומגוון תבלינים, גרניום לימוני, לוונדר רפואי, נענע, שיבא ועוד. באירוע המשמח, שכלל כיבוד מעשה ידיי הדיירים, השתתפו גם ילדי מועדונית "תמר"  של משרד הבינוי והשיכון באמצעות עמידר שפועל במתנ"ס פאני קפלן. זוהי הגינה הרביעית שנוטעים תושבי השכונה במסגרת פרויקט הנטיעות שנועד לקרב בין הקהילה לילדי השכונה ולהפוך את הסביבה לירוקה ונעימה יותר.

"זו הרגשה נפלאה לראות את החיבור שהגינות שלנו יוצרות בין השכנים." אמרה פאני שמשי, מנהלת אגף קשרי קהילה במחוז דרום "גינות 'שביל התבלינים' מהוות מקום מפגש בו באים לידי ביטוי העוצמות והייחוד של האנשים שמחברים את הקהילה. כמו פעם, כששכנים דיברו, שמחו ותמכו אחד בשני ולא היו זרים".

פרויקט 'שביל התבלינים' מופעל על ידי מועדונית "תמר" ברחבי שכונה ד' ואחת לכמה חודשים קמה גינה חדשה לרווחת התושבים. הפרויקט מובל על ידי אניה שץ, מדריכה במועדונית המתמחה בתחום הקיימות והפעילות הזו היא אחת מיני רבות שיוזמת אניה במהלך שנת הלימודים וגם בחופש הגדול.  

כתבות שיעניינו אותך...