• 20 אפריל 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הקהל קבע: התחבורה הציבורית בבאר שבע - הגרועה בישראל

דוח הבקרה החצי שנתי של משרד התחבורה התפרסם היום ומסכם את החצי שני של שנת 2016, כאשר הזכיינית הייתה מטרודן, שזכתה במקום האחרון בסקר שביעות רצון ארצי

אוטובוס של מטרודן, בב''ש (צילום: DANNY W / CC BY SA 3.0)

דו"ח בקרה חצי שנתי על פעילות מפעילי התחבורה הציבורית התפרסם היום. מהדוח עולה, כי התחבורה הציבורית  בבאר שבע זוכה זוכה לציון הנמוך ביותר בארץ. הדוח בדק את המחצית השניה של שנת 2016, כאשר הזכיינית הייתה מטרודן. 
חברת מטרודן זכתה בציונים נמוכים בכל מדדי שביעות הרצון, בהן עמידה בלוחות זמנים, ניקיון, זמני המתנה ועוד. הציונים נמוכים מהממוצע הארצי. 
מעיון בגראפים שבדוח עולה, כי במחצית השניה של 2016, חלה הדרדרות של ממש בביצועי החברה, במיוחד בעמידה בלוחות הזמנים ובאי בצוע קווים.
הבקרה על מפעילי התחבורה הציבורית מאפשרת למשרד התחבורה לאתר בעיות תפעוליות ולקבל אינדיקציה טובה לרמת השירות הניתנת לציבור, לצורך קבלת החלטות על בסיס מידע מהימן ובלתי תלוי. בנוסף, במהלך שנת 2016 בוצע במסגרת מערך הבקרה, סקר שביעות רצון ארצי בקרב נוסעים בקווי אוטובוס  חסר תקדים בהיקפו ומנה כ-42,000 נשאלים בלמעלה מ-4,000 נסיעות. הסקר בוצע באמצעות חלוקת שאלונים לנוסעים במהלך נסיעה ומטרתו היתה בחינת שביעות רצון מהשירות הניתן מנקודת מבטם של הנוסעים בתחבורה הציבורית. תוצאות הסקר אינן מהוות חלק ממדד החריגה בבקרה התפעולית.

הדוח על מטרודן (צילומי מסך מתוך הדוח במשרד התחבורה)
​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load