• 26 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מהיר ועצבני נוסח חורה: נגח בניידת משטרה

נהג עם לא פחות משלשה פסילות ניסה להימלט משוטרים. כשאלה סגרו עליו, הוא נגח בניידת. את סוף השבוע הוא יבלה במעצר

הרכב, אחרי ההתנגשות בניידת המשטרה (צילום: דוברות המשטרה)

אתמול, חמישי, התבקש נהג לעצור את רכבו לבדיקת שוטרים בכביש 31. בתגובה, החל הנהג להימלט תוך ביצוע עבירות תנועה חמורות ובהמשך ניגח ניידת משטרה. החשוד, בן 20, תושב חורה, נעצר לחקירה ובסיומה הובא אתמול לבית המשפט בבאר שבע שהאריך מעצרו בחמישה ימים.

במהלך פעילות תנועה יזומה אתמול (חמישי) בכביש 31 עת סימנו שוטרי התנועה לרכב לעצור לבדיקה, האיץ נהג הרכב ונמלט מהמקום תוך שהוא חולף במהירות את צומת שוקת בזמן שברמזור אור אדום. במהלך מנוסתו בכביש 31 לכיוון הישוב חורה, סטה החשוד לשביל כורכר, ביצע פניית פרסה ואז ניגח חזיתית את ניידת המשטרה. 
נהג הרכב נעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה בתחנת המשטרה בעיירות ואילו השוטר פונה לבית חולים סורוקה לטיפול רפואי כשמצבו קל. 

מחקירה ראשונית עלה כי החשוד נהג על אף שרישיון נהיגתו נפסל על ידי בית המשפט ביודעין. כמו כן עלה כי לחובתו שתי פסילות נוספות. בחיפוש שערכו השוטרים ברכבו  אותר פגיון וכדור 9 מ"מ.  בתום חקירה בה קשר עצמו למיוחס לו, הובא אתמול (חמישי) לבית משפט בבאר שבע, שהאריך מעצרו בחמישה ימים.

מהמשטרה נמסר כי פעילות כנגד נהגים פורעי חוק המסכנים את ציבור משתמשי הדרך, תוך בריונות וזילות בחוק, תימשך באופן גלוי וסמוי במטרה להביא את אלו לדין ולהבטיח את שלום הציבור.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load