• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''עליתי על עקבות פדופיל אוהב נערים בתחנה המרכזית בב''ש''

אבי דוביצקי, צייד פדופילים הפועל מניו יורק, טוען כי בידיו הוכחות אודות תושב העיר, המפתה נערים להיפגש איתו ופעיל באיזור התחנה המרכזית. ''הוא חשב שאני קטין וביקש ממני להצטלם בערום''

נער וסמארטפון. האם תושב ב''ש מטריד נערים (צילום הדמיה: Pabak Sarkar / CC BY 2.0)

אבי דוביצקי, כיום תושב ניו יורק, עוסק מחוץ לשעות העבודה בציד פדופילים ישראליים. לדבריו, לא מעטים מהם פועלים בזכות האנונימיות ברשתות החברתיות, בפרופילים מזוייפים או כאלה עם הגדרות פרטיות, שאינן מאפשרות מי החברים שלהם. דוביצקי אומר, כי עלה על עקבותיו של תושב העיר, שיצר עימו באמצעות רשת הוואצאפ, אחרי שדוביצקי הציג עצמו כקטין. 

''ניהלנו שיחה'', אומר דוביצקי. ''ואז הוא שאל לגילי. אמרתי לו שאני בן 13 והוא ביקש ממני צילומי ערום שלי. לי יש את הפרטים של האיש, אבל ברגע שיידע, הוא ימחוק את השיחות ואז לא תהיה שום הוכחה. זו הבעיה בסוג כזה של מעקבים".

לדבריו, הוא וציידים אחרים מנהלים שיחות ממספרי טלפון שונים. לבן השיח אין דרך לדעת במי מדובר וגם התקשורת מוצפנת. גם לא כולם נתפסים, אלא רק כאלה שיוזמים וקובעים פגישות. 

אם האיש עימו הוא מנהל כרגע שיחות ייזום פגישה, כל הסיכויים שייתפס. אם ירגיש שעלו על עקבותיו, הוא יימחוק כל זכר לשיחה עימו. זה משהו שאבי דוביצקי לוקח בחשבון. עם זאת, דוביצקי אינו מוכן, בשלב זה, להוסיף פרטים לגבי זהותו של האיש.  רק לאחרונה פורסמו בברנז'ה NEWS לא מעט ידיעות על מאוננים בפרהסיה ואל מול גני ילדים.  בדיוק שאותה מידה שהרשתות החברתיות משמשות כל מיני סוטים לשחר לטרפם, הן משמשות לתפיסתם.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load