• 20 אפריל 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חובשת הוכתה - כי הבעל לא אהב שהיא מדברת עם אישתו

תקרית חמורה הערב בנקודת מד''א בים המלח: בעל התעקש שהחובשת לא תשאל את אשתו שאלות, גם לא לצורך טיפול, והיכה את החובשת מכות נמרצות

החובשת שהוכתה. ''מעשה תקיפה חמור'' (צילום: מד''א)

הבעל דרש שהחובשת לא תדבר ולא תשאל את הטופלת דבר, משהו ששהחובשת, שחייבת לדעת את המצב הרפואי של האישה, לא יכלה לעמוד בו. כשהחובשת שאלה את האישה שאלות, הבעל הל להכות את החובשת מכות נמרצות. הבעל נעצר, החושבת נזקקה לטיפול רפואי. 
הערב, שבת, בשעה 18:00 הגיעה לנקודת ההזנקה של מד"א במועצה אזורית תמר בים המלח, אשה שחשה ברע כשהיא מלווה בגבר כבן 40. בזמן תישאול החולה, החל הגבר לתקוף את החובשת באגרופים ובעיטות. החובשת נחבלה בכל חלקי גופה ופונתה להמשך טיפול רפואי בית החולים. התוקף נעצר על ידי המשטרה.

פאראמדיקית מד"א שהייתה במקום סיפרה:  "כשהייתי בחדר סמוך שמעתי גבר צועק, רצתי מהר והמראה היה מזעזע, מצאתי את החובשת שרועה על הריצפה חבולה ונסערת , הדפתי את התוקף ונעלתי את הדלת שוטרים שהוזעקו עצרו את התוקף.״

מנכ״ל מד״א, אלי בין:  ״מדובר באירוע תקיפה חמור ביותר נגד צוותי מד״א שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום. אני קורא למשטרת ישראל ולרשויות אכיפת החוק למצות את מלוא הדין עם התוקף ובכך להעביר מסר חשוב. עלינו כחברה לגנות כל אלימות מהסוג הזה כנגד צוותי רפואה״.

עדות החובשת שהוכתה  (צילום: מד''א)

​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load