• 26 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד דוד בוקובזה: רצח את חברו, ניסה להצית את גרושתו

פרקלחטות מחוז הדרום הגישה כתב אישום נגד דוד בוקובזה, אשר רצח את חברו אבי אלתר וניסה לצאת למסע נקמה, במהלכו ביקש לשרוף חיים את גרושתו

רכבו השרוף של בוקובזה. מסע נקמה הסתיים בכתב אישום (צילום: דוברות המשטרה)

פרקליטות מחוז דרום הגישה הבוקר כתב אישום נגד דוד בוקובזה, תושב העיר באר שבע, אשר מואשם ברצח חברו אבי אלתר, ניסיון רצח של גרושתו ואם בנותיו, הצתת דירתה והצתה של מכוניתו שלו ליד בית המשפט העליון בירושלים.
כתב האישום מייחס לו עבירות רצח בכוונה תחילה, ניסיון רצח, חבלה של ממש בנסיבות מחמירות, הצתה בנסיבות מחמירות ועבירות נשק (החזקה, נשיאה והובלה). כמו כן, במקביל לכתב האישום הגישה הפרקליטות גם בקשה למעצרו של בוקובזה עד תום ההליכים נגדו.

כזכור, לפני כשלוש שנים בוקובזה חטף את שתי בנותיו הקטינות לתאילנד, בעקבות סכסוך גירושין אליו נקלע. הבנות הוחזרו רק בתום מבצע של משטרת ישראל בשיתוף עם גורמים בינלאומיים. בוקובזה נידון בשל פרשה זו ל-17 חודשי מאסר.

בטרם נעצר, רקם בוקובזה תוכנית להתנקם בגרושתן ובאנשים נוספים  אשר לדעתו פגעו בו. בסופו של דבר הוא  החליט להוציא זעמו על אלתר, אותו הכיר.  

בכתב האישום נאמר כי ב-7 באפריל 2017, בוקובזה הזמין את אלתר לביתו בשעות הבוקר, "כדי לשחק קלפים". בוקובזההצטייד בקשת, חצים, אלה ובחומצה. כאשר אלתר הגיע לבית, בוקובזה תקף אותו ושפך עליו חומצה. אלתר הוכרז נעדר ונערכו חיפושים נרחבים אחריו. 

אחרי כשעה וחצי,  בוקובזה פנה לבית גרושתו בבאר שבע, כברשותו אקדח שנטל מאלתר ותיק צד בו אזיקי מתכת, אזיקונים, חבל, נייר דבק, דבק מגע, ובקבוקים המכילים חומר דליק. בוקובזה נכנס לדירה והצמיד את האקדח לרקת גרושתו ,  היא התנגדה, תפסה את הנשק והצליחה להימלט.  בוקובזה העלה את הבית באש. 

בוקובזה נסע לירושלים במכונית שכורה ובשעה 16:45  הצית את העצמו בתוך מכוניתו בחניון  בית המשפט העליון. הוא חולץ במצב קשה וחייו ניצלו.

צו איסור פרסום הוטל לזמן ארוך על הפרשה ורק לאחרונה הותרו לפרסום פרטי המקרה. 


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load