• 23 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד דוקרי העובדים בפיצה גוטה

פרקליטות מחוז דרום הגישה כתב אישום נגד האחים אסף ועמוס רוקח, שדקרו ופצעו את עובדי הפיצריה במרכז חן, כי לא אהבו את הפיצה

אחד העובדים בגוטה, שנדקר בחזהו ובצווארו (צילום: פייסבוק)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום כנגד האחים אסף ועמוס רוקח, תושבי באר שבע כבני 29 ו-30, בגין חבלה בכוונה מחמירה, החזקת סכין, תקיפה בנסיבות מחמירות ואיומים, וזאת לאחר שדקרו ופצעו את עובדי פיצריית "גוטה" בבאר שבע, לאחר שהביעו את מורת רוחם מטיב הפיצה שנשלחה לביתם.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד קרן שטרית, עולה כי ב-15 במאי הזמינה אחותם של הנאשמים לביתו עמוס פיצה מפיצריית "גוטה" בבאר שבע, בה עבדו באותה עת שלושה אחים.

לאחר שקיבל את הפיצה, התקשר עמוס לפיצרייה והביע את מורת רוחו מהפיצה, וכן איים בטלפון על ג' כי יגיע לפיצה לדקור ולהרוג אותו. בתגובה לאמור התקשר ג' למשטרה ודיווח על האיום, ולאחר מכן עזב את הפיצרייה.

בסמוך לאחר מכן הגיעו הנאשמים לפיצרייה, כשאסף מצויד בסכין. עמוס השליך את הפיצה שאחז בידו על דלפק הפיצה ודרש מא' לדעת עם מי שוחח בטלפון.

בהמשך, משלא קיבלו הנאשמים תשובה לשאלתם החלו הנאשמים לתקוף את ב' שהיה מחוץ לפיצרייה ונכנס למקום. א' ניסה לאחוז בנאשמים ולמנוע מהם להתקרב לאחיו. בהמשך לכך הכה אסף את א' במכת אגרוף בפניו ובשלב זה החלה קטטה בין הנאשמים ובין האחים, שבמהלכה שלף אסף סכין יפנית ודקר את א' בפניו ובצווארו, ולאחר מכן דקר את ב' באמצעות הסכין בפניו, בראשו ובמותנו.

מחוץ לפיצרייה המשיך אסף לדקור בסכין את ב' עד שא' יצא מהפיצרייה לעבר הנאשמים עם סכין לחיתוך פיצה בידו, ואז נמלטו הנאשמים מן המקום.

כתוצאה ממעשיהם של הנאשמים נפצעו האחים בפצעי דקירות רבים בחלקים שונים בגופם לרבות באזור הפנים, הראש, הצוואר ובית החזה, ונזקקו לקבלת טיפול רפואי.

​​​​​​​במקביל לכתב האישום הגישה הפרקליטות בקשה למעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

תזכורת: תיעוד התקיפה בפיצה גוטה (צילום: תאגיד השידור הישראלי / איציק זוארץ)

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load