• 26 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כראדי מחכה לרוביק?: ''לא כועס עליו, נעבוד ביחד''

סגן ראש עיריית באר שבע עופר כראדי, שהושעה על ידי ראש עיריית באר שבע, לא כועס. ''עוד נעשה דברים גדולים ביחד, מחכה לצלצול שלו", אומר בשיחה עם ברנז'ה NEWS

עופר כראדי. הסולחה בדרך? (צילומים: ד'ר אבישי טייכר מתוך אתר פיקיוויקי, אתר עיריית ב''ש)

האם סגן ראש עיריית באר שבע, שהושעה מתפקידו כסגן ראש עיריית באר שבע, מניח סולם? כזכור, לפני מעט יותר משבוע, השעה ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', את כראדי, המשמש בתפקיד סגן ראש עיריית. אמנם לא פוטר מתפקידו, אבל סמכויתיו ניטלו ממנו והוא אינו מקבל שכר, לדבריו. 
כראדי, ששמר על שתיקה מאז המקרה, אומר הערב לבנרז'ה NEWS, כי אינו כועס על צעדו של דניולביץ', וגם לא תכנן לפרוש. לדבריו, כעסים עלולים להיות במהלך העבודה והוא מחכה לצלצול מראש העירייה, לשיחה, על מנת ללבן עניינים ולחזור לתפקידו. "אנחנו חברים, לא רבנו, אני מעריך אותו, אני מקווה שעניינים יסתדרו". כראדי הוא סגן ראש העיר והממונה על חינוך התורני. בשל ההשעייה, אין לו יכולת להחליט בענייני הציבור שלו. 
כעסו של דנילוביץ' לא בא על ריק: כראדי היה חתום על עתירה נגד ראש עיריית באר שבע, נגד קיום חגיגות האליפות במוצאי שבת. יחד עימו, חתמו עוד שני חברי מועצה מסיעת ש''ס. על העתירה היה חתום גם רב העיר, יהודה דרעי. החגיגות, יש לציין, התחילו שעה וחצי אחרי צאת השבת וההערכות הסתיימה לפני כניסת השבת. דנילוביץ' ראה בחומרה את מעשהו של כראדי והשעה אותו. 
פוליטית, לסיעתו של דנילוביץ' יש רוב מוחלט במועצת העיר ומלבד סיעת אור, של משה ינאי, שאר סיעות הבית שייכות לקואליציה העירונית. ההשעיה מלמדת שדנילוביץ', שאינו תלוי בש''ס לקיום הקואליציה שלו, הותיר את הדלת חצי פתוחה. ראש עיר אחר, פחות סבלני, היה מפטר את סגנו. 

בשבוע שעבר אמרו בעירייה: "לא ניתן היה לעבור לסדר היום בגין התנהלות הסיעה, הודיע ראש העיר לסגנו, מר כרדי, על ביטול ושלילת כל הסמכויות והתפקידים, כפי שהואצלו לו ע"י מועצת העיר, ונטילתן על ידו בחזרה. יובהר כי עופר כרדי נותר סגן ראש העיר, אך ללא סמכויותיו. ראש העיר שוחח באופן אישי עם כל אחד מחברי הסיעה והבהיר את חומרת מעשיהם״

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load