• 23 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כמעט חודש המים מתבזבזים, אבל זה לא מזיז לאיש

הלכנו בלדוק אם מישהו טיפל בנזילת המים ליד בית הספר היסודי בנאות לון, אחרי שכמעט חודש ההורים מתלוננים. המים ממשיכים לזרום ובמקום כבר התחילו לבקוע ביצי חרקים. ומי ישלם על המים המבוזבזים?

פני הזילזול: מים זורמים ללא הפרעה ליד יסודי נאות לון (צילום: דני בלר)

הורים בבית הספר היסודי בנאות לון מתלוננים כמעט חודש, כי מארון סעף, בו צנרת מים, יש נזילת המים. ההורים אובדי עצות: הם פנו למוקד העירוני, למשרד החינוך ולכל מקום אפשרי - והמים ממשיכים לזרום. בין היתר דרשו מההורים לקבוע בוודאות אם הנזילה פנימית או חיצונית, אם היא בתוך בית הספר או מחוצה לו, אם היא מצינור ראשי או משני. להורים אין לו כלים ולא מתחות של ארון הסעף. 
הארון נמצא מחוץ לבית הספר, בקרבת מגרש הספורט. החלודה בתחתיתו מעידה שהנזילה לא חדשה. לפחות כמה עשרות ליטרים מתבזבזים שם מדי שעה. היות והנזילה נמשכת כבר חודש, במקום התחיול לבקוע ביצי יתושים. הילדים צריכים לדלג מעל שלולית מים על מנת להגיע לבית הספר ואם הפ משחקים במגרש הצמוד, כל הסיכויים שיעקצו מחרקים. 
המים מתבזבזים. לו זה היה קורה בבניין מגורים, תאגיד המים היה מנתק את המים עד שתתוקן התקלה. על מאות הליטרים שמתבזבזים, מישהו הרי משלם. 
חלודה, בוץ וצרעות - ממש ליד הילדים. פני ההזנחה (צילום: דני בלר)
''חבל לך על הזמן עם הצילומים'', אומר הורה לילד בבית הספר, שהיה בדרך למגרש הספורט הסמוך. ''אנחנו כבר חודש מנסים לפתור את זה, אבל זה לא מזיז לאף אחד. זה יזיז רק אם ילד ייפצע או ייעקץ על ידי חרקים ויחלה. זו חוצפה, כי על המים האלה אנחנו ההורים, נשלם. זה ממש זילזול. כמה זמן לוקח לתקן את התקלה הזו? שעה? הארון סגור, אין לנו דרך להגיד למוקד אם הנזילה בפנים, בחוץ או מי יודע איפה. מה צריך לעשות כדי שיבואו לתקן?".

עידכון: בעיריית באר שבע אומרים בתגובה, שהתקלה, שמקורה במערכת ההשקייה, תתוקן לאלתר. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load