• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ח''כ בר לב בשבתרבות: 'נתניהו חשף מידע מודיעיני רגיש בפני טראמפ'

ח''כ בר לב התארח בשבתרבות בבאר שבע והתייחס גם לשינוי הגישה של ממשלת ארצות הברית: 'יועצי טראמפ מטילים ספק אם הכותל שלנו'. על לפיד: 'הוא דחליל'

ח''כ עמר בר לב בשבתרבות ב''ש (צילום: דוברות העירייה)

"נתניהו חשף מידע מודיעיני רגיש בפני חברי קונגרס אמריקאים כדי לשכנע אותם להתנגד להסכם הגרעין עם איראן" ח"כ בר-לב בשבתרבות בב"ש

היום בשבתרבות בבאר שבע בהנחיית רועי כ"ץ, אמר ח"כ בר-לב, המועמד להנהגת מפלגת העבודה על ביקור טראמפ "לסיסמאות הימין יש מחיר, והמחיר הוא שיועציו הקרובים של טראמפ כבר מטילים ספק אם הכותל המערבי הוא שלנו. זאת התוצאה של הימין התאוותני, של נתניהו ובנט, שמתעקשם שמחנה פליטים שועפט זה ירושלים ובסוף אנחנו נאבקים על הכותל המערבי".

על המצב בעזה, אמר ח"כ בר-לב "עזה היא סיר לחץ מבעבע, על סף משבר הומניטרי. עוד דקה הקסאמים יעופו באוויר ותושבי הדרום יחזרו למקלטים, ואז ראש הממשלה יזכר להביע תמיכה בכוח העמידה של תושבי הדרום."

"הקסאמים כבר באוויר, רק שאנחנו עדיין לא רואים אותם. לצערי הלקח היחיד שביבי וחבר מרעיו למדו מצוק איתן הוא שלא נכון לקרוא להורה שכול שקרן."

עוד הוסיף ח"כ בר-לב: "נתניהו הוא ראש ממשלת המריחות. הוא בורח שוב ושוב מעיסוק בשורשי הבעיות ומעלה סרטונים בפייסבוק במקום לקבל החלטות, לקבוע מדיניות ולפעול לביטחון הציבור"

על לפיד אמר: "יאיר לפיד הוא דחליל, עומד בשדה ולא עושה דבר. המדיניות שלו היא של אי הבעת דעה ואי נקיטת עמדה בשום נושא."

עמר בר לב בשבתרבות. צילום: דני טופ / דוברות עיריית באר שבע

​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load