• 26 מאי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ברמניות הפורום משיבות מלחמה: ''נמאס שנוגעים בנו''

ברמניות הפורום הצטלמו לרשת החברתית עם שלט ''גם אני ברמנית ונמאס לי ש'רק' נוגעים בי". ''האמת תצא בקרוב לאור", מבטיח עובד במועדון.

הברמניות של הפורום משיבות מלחמה (צילום: פייסבוק)

''גם אני ברמנית ונמאס לי שרק נוגעים בי'': הברמניות של מועדון הפורום יצאו בקמפיין ויראלי בפייסבוק עם שלטים ופוסטים בנוסח זהה, בעקבות המקרה, שפורסם בברנז'ה NEWS, על פיו אדם בוכריס, שבילה במועדון, לטענתו הוכה מכות נמרצות על ידי מאבטחים, לאחר שנגע בידיה של אחת הברמניות, שהייתה לדבריו עסוקה בעניין אחר.

בוכריס סיפר כי מאבטחים הובילו אותו לשטח מת מחוץ למועדון, בו אין כיסוי של מצלמות האבטחה והיכו אותו, עד כי נזקק לטיפול רפואי. לדברי בוכריס, כתוצאה מהמכות החמיר מצב פציעה ממנה רק החלים לאחרונה. 

מועדון הפורום, מצידו, טוען כי מדובר ב"במבלה בעל התנהגות אלימה סדרתית ומסוכנת לציבור שלא יוכל לחמוק מהתוצאות למעשיו באמצעות הכפשת המועדון". המועדון מתכוון להגיש נגד בוכריס תביעת דיבה בשל הפוסט שפירסם בפייסבוק.

בפורום אומרים כי "בשום שלב לא הרימו על אדם יד, המעשה הכי "חמור" היה לנסות להוציא אותו מהפורום. אדם גם שכח לציין שהוא ניסה לתקוף את הקב"ט וכתוצאה מכך החליק ונפל על הגב, מה שאולי מסביר את הסימנים בתמונות שדרך אגב כל פרמדיק יכול להגיד לכם מיד שהפצע התחתון איננו טרי ולא קשור למקרה. אדם מציין בפוסט שהוא מבלה בפורום 10 שנים, אם מה שהוא כותב נכון למה הוא לא מפספס מסיבה? למה הוא ביקש לאחר שהורחק לבלות שוב ושוב?".
הקמפיין של ברמניות הפורום (צילום: פייסבוק)
כעת הברמניות יוצאות בקמפיין בפייסבוק. כל עובדי הפורום, פרסמו פוסט בו הם כותבים בין היתר: "אל תעצמו עיניים, תנשמו שנייה תפתחו את הראש ותנסו להקשיב לצד השני. אל תתנו לפוסט פופוליסטי לעורר בכם אנטיגוניזם. יש תיעודים שמוכיחים אחרת ומפריכים את כל האשמות של אותו "קורבן". מישהו מכם חשב לרגע שמאבטחים הם מאבטחים? ולא החתולים הסמוראים? מישהו תהה למה עד כה לא הוגשה שום תלונה, מישהו שאל את עצמו רגע איך זה שהמשטרה שהוזמנה לאירוע כמעט ועצרה את אותו "קורבן".

לדברי העובדים, יש תיעוד של מצלמת אבטחה, שיתפרסם בקרוב - ויפריך את טענותיו של בוכריס. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load