• 25 אפריל 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מבלה: ''מאבטחים היכו אותי". תגובת הפורום: "לא קרה. נתבע דיבה"

אדם בוכריס טוען כי ביקש להסב את תשומת ליבה של ברמנית בפורום ואז מצא עצמו מוכה על ידי מאבטחים. בפורום אומרים: מדובר במבלה בעל התנהגות אלימה סדרתית ותוגש נגדו תביעת דיבה. מלחמת הגרסאות שמסעירה את הרשת

מה קרה במועדון? מלחמת גרסאות בין מבלה למנהלים (צילום הדמיה: PIXABAY)

מלחמת גרסאות בין אדם בוכריס, לבין מועדון הפורום: בוכריס טוען כי מאבטחים בפורום היכו אותו וגרמו לו לפציעות. הפורום אומרים בתגובה: "מדובר במבלה בעל התנהגות אלימה סדרתית ומסוכנת לציבור". בוכריס פרסם פוסט בפייסבוק, בו גולל את סיפורו. 

בוכריס אומר כי: "ביום שישי האחרון, ה-12 במאי,  יצאתי לבלות בפורום כמו שאני עושה כבר כמה שנים ברציפות. הפורום זה מקום הבילוי המרכזי ואפילו היחידי שאני יוצא אליו".
בוכריס בטיפול רפואי לאחר התקרית (צילום: מתוך הפייסבוק האישי) ​​​​​​​
לדבריו, הוא ישב בבר, ביקש להזמין משקה, הברמנית הייתה עסוקה והוא ביקש להסב את תשומת לבה, על ידי נגיעה בידה: "הברמנית צעקה עליי שאסור לגעת בה ולכן לא תיתן לי שירות. כל הברמנים שעבדו איתה בבר עמוד לצדה וגם הם לא רצו לתת שירות. אותה ברמנית קראה לאחראי שלה, האחראי שאל ובירר מה קרה וסיפרתי לו בדיוק את המקרה. האחראי התעקש שאסור לגעת בברמנים, הסברתי שהדבר קרה מתמימות ולא יחזור יותר. האחראי הבין ואמר לברמנית שהכול בסדר".


בוכריס: "לאחר מספר דקות המאבטחים הוציאו אותי מאיזו דלת לאיזור חנייה נטוש, ללא מצלמות ורק חבטו ובעטו בי. לאחרונה החלמתי משבר ברגל וכעת גרמו לי נזק נוסף"


לדברי בוכריס: "הברמנית יצאה מהבר ברוח סערה ואמרה 'זה או אני או הוא. אם הוא לא יוצא מהפורום אני יוצאת מהבר' ולכן קפצה מהבר. הברמנית קראה לאחראים נוספים. אחראית נוספת הגיעה אליי עם מאבטח ובצעקות אמרה לי לצאת", טוען בוכריס.
"יצאתי בליווי המאבטח ללא התנגדות. המאבטח אמר לי שהוא צריך לעשות עימי בירור ולקח אותי דרך מעבר שאיני מכיר. חברי שרצה להיכנס איתי קיבל סירוב ובטענה שצריכים לעשות איתי בירור לבד. אני עדין לא מבין מה קורה וזורם עם המאבטחים. לאחר מספר דקות המאבטחים הוציאו אותי מאיזו דלת לאיזור חנייה נטוש, ללא מצלמות ורק חבטו ובעטו בי. לאחרונה החלמתי משבר ברגל וכעת גרמו לי נזק נוסף", טוען בוכריס. 
"גם אחרי כמה ימים לאחר המקרה איש מהממונים בפורום טרם יצר איתי קשר. אחרי שהוכתי,  ניסיתי לדבר עם אחראים, אך הם פשוט הפנו לי את הגב".

הפציעה של בוכריס (תיעוד - מתוך הפייסבוק האישי)

אנשי הפורום מציגים, בתגובה ארוכה ומפורטת, תמונה אחרת לגמרי: "אדם בוכריס, מבלה בפורום לסירוגין מעל לעשור, מבחירה כמובן ומעולם לא נשמעה מצידו תלונה בשום נושא, לא על שירות הברמנים ולא על שום דבר אחר. מאידך גיסא, במהלך השנים הוא היה מורחק מספר פעמים מהמועדון בשל מקרי אלימות חוזרים, זאת לא פעם ראשונה שאנשי האבטחה והקב"ט כולל צוות הברמנים פוגשים את שמו או את פרצופו של הבחור מה שהוא "שכח" לציין", אומרים בפורום.
"אנחנו כמועדון שקיים 28 שנים, חורטים על דגלנו לשמור על הבטחון של הבליינים וכנראה שיש סיבה שמגיעים מדי ערב לפורום אלפי מבלים מרחבי הארץ! אנשים שמעדיפים לנסוע שעה פלוס לכל כיוון רק כדי לבלות בפורום. מבחינתנו אלימות יכולה להיות פיזית, מילולית וכמובן גם הטרדה".


הפורום: "מדובר במבלה בעל התנהגות אלימה סדרתית ומסוכנת לציבור שלא יוכל לחמוק מהתוצאות למעשיו באמצעות הכפשת המועדון"


"במקרה המדובר, אדם בוכריס ישב / עמד על הבר וניסה להזמין לשתות. הברמנית הקרובה אליו הייתה עסוקה בשליחת עדכון מצב הברים למנהל שלה אך גם אם לא שמעה אותו זה לא מצדיק את המעשה. אדם בוכריס נתן לה מכה (בידנו יש צילום שמראה זאת), מישהו פה שאל את עצמו באיזה זכות הוא עושה את זה? מישהו פה שאל את עצמו אם הוא מרשה לעצמו להתנהג ככה לעובד או למנהל איך הוא עלול להתנהג לבליין אחר? מישהו פה חשב מה היה קורה אם הברמנית הייתה אחותו או הבת שלו..?
לאחר מכן הגיע נציג ממחלקת הברים עם מאבטח וביקש ממנו לצאת מהמקום לבירור".
 
"עוד בדרך החוצה אדם התחיל לקלל, להתנהג באגרסיביות ולאיים. גם אחותו קיללה ואיימה. לאחר שהוחלט להוציא אותו מהמועדון, אדם התחיל להשתולל, המשיך לקלל ולאיים... מועדון הפורום התקשר למשטרה וביקש לדווח על המקרה! המשטרה ראתה את ההתנהגות של אדם בוכריס ואפילו כמעט עצרו אותו! אתם לא שואלים את עצמכם למה אדם לא הגיש תלונה?". 
"בעיניים שלנו, מבלה שיש לו עבר נבחן בזכוכית מגדלת, כמו בחיים האמיתיים. אנחנו לא צריכים לחכות שיקרה אסון ומכה אחת מספיקה בשבילנו כדי להוציא את הבליין לבירור או להרחיק אותו (יש לנו צילומים שמראים שגם אחרי פעם אחת שהיא השתחררה ממנו הוא שוב תפס אותה בעוצמה).
בשום שלב לא הרימו על אדם יד, המעשה הכי "חמור" היה לנסות להוציא אותו מהפורום. אדם גם שכח לציין שהוא ניסה לתקוף את הקב"ט וכתוצאה מכך החליק ונפל על הגב, מה שאולי מסביר את הסימנים בתמונות שדרך אגב כל פרמדיק יכול להגיד לכם מיד שהפצע התחתון איננו טרי ולא קשור למקרה.
אדם מציין בפוסט שהוא מבלה בפורום 10 שנים, אם מה שהוא כותב נכון למה הוא לא מפספס מסיבה? למה הוא ביקש לאחר שהורחק לבלות שוב ושוב?
חשוב לציין כי מועדון הפורום התחיל בתהליך של תביעה אישית לעניין הוצאת דיבה ולשון הרע ונמשיך בתהליך מכיוון שנעשה פה נזק לא מוצדק לשם ולמותג שלנו. כמו כן, עובדי המועדון הרלוונטים, כולל הברמנית שהותקפה ע"י אדם בוכריס, יגישו תלונה פלילית רלוונטית במשטרת ישראל כנגד אדם בוכריס".
"לסיכום, מדובר במבלה בעל התנהגות אלימה סדרתית ומסוכנת לציבור שלא יוכל לחמוק מהתוצאות למעשיו באמצעות הכפשת המועדון".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load