• 25 יוני 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפטנט של יד שרה: החגורה שתמנע מכם לשכוח את התינוק באוטו

חום הקיץ כבר כאן ואיתו הסכנה לשכוח ילד באוטו. באגודת יד שרה מציעים פטנט שאולי ימנע את האסון הבא

החגורה של יד שרה. רעיון שיציל ילדים (צילום מסך: מתוך הסרטון של יד שרה)

האם פטנט פשוט - חגורה הנמכרת בסניפי אגודת "יד שרה" תמנע את האסון הבא? בימי הקיץ הלוהטים, מדי קיץ, מדווחים המקרים הנוראיים, המצערים, של השארת תינוקות במכוניות. גם אם זה לזמן קצר - מקרה כזה יכול להסתיים בטרגדיה. 

אגודת יד שרה יזמה מבצע מיוחד להפצת חגורת "אל תשכחני" ברכב. החגורה, פשוטה להתקנה ושימוש,  מייצרת תזכורת מונעת שכחה - לא מתאפשר כיבוי מנוע ויציאה מן הרכב מבלי שהנהג נדרש לבצע הפרדה בין חלקי החגורה, המזכירה: יש תינוק ברכב.

בשמונה השנים האחרונות דווח כי 200 ילדים נשכחו ברכב. 16  מתוכם נפטרו כתוצאה ממכת חום.  בחודשי הקיץ החמים, יולי ואוגוסט, הסכנה עולה משמעותית.

חגורת "אל תשכחני" מחוברת באמצעות תפס בשני חלקיה. היא מולבשת בחלקה האחד על חובקי ההגה ובחלקה האחר על צרור המפתחות. כאשר נהג נכנס עם תינוק או ילד לרכב, הוא מקליק בין שני חלקי החגורה. כשהוא מגיע ליעדו הוא לא יוכל להוציא את המפתח ממתג ההצתה ולקחת אותו, בלי להפריד את הצרור מהחגורה המזכירה לו: אל תשכחני - יש תינוק ברכב.

כך זה פועל:


משה כהן, מנכ"ל יד שרה:
"יד שרה נרתמה למבצע חשוב, מציל חיים. אלפי מתנדבי יד שרה פועלים במישורים רבים בשיפור איכות החיים של אנשים בעלי קשיים תפקודיים, אך כאן מדובר בחיים עצמם. חגורת 'אל תשכחני' יכולה למנוע מוות, חלילה. אני קורא לכל הורה להיכנס לאחד מסניפי יד שרה ולקחת חגורת 'אל תשכחני'".

את החגורה ניתן להשיג בכל סניפי יד שרה ברחבי הארץ בתרומה מומלצת של 10 שקלים.


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load