• 20 אפריל 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הרוג ופצוע בתקרית ירי

כוחות משטרה הוזעקו ליישוב מולדה בעקבות קטטה המונית, במהלכה נורו שני גברים - אחד פצוע קשה והשני נפטר מפצעיו

פצוע והרוג מירי ביישוב מולדה (צילום הדמיה: Niels Noordhoek / CC SA BY 3.0)

הרוג פוצוע ירי הערב ביישוב מולדה, השוכן על אמצע הדרך בין תל ערד לחורה.  ביישוב פרצה ערב קטטהבמהלכה התרחשה תקרית ירי. לבית חולים סורוקה  פונו הרוג ופצוע ירי במצב קשה. לזירת הקטטה הוקפץ כח משטרה שהגיע למקום, איתר זירה ופתח בחקירה.
ממד"א נמסר כי בשעה 20:41 הגיע מידע  למד"א מרחב נגב אודות פצוע מירי שהובא ברכב לחבירה עם צוות מד"א בצומת שוקת. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וקבעו את מותו של גבר כבן 25. נסיבות המקרה אינו ברורות.                         
בשעה 21:11 נמסר למד"א מרחב נגב על פצוע נוסף שהובא לחבירה עם צוותי מד"א בצומת שוקת. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה גבר כבן 50 במצב קשה עם פצע ירי בגפיים. 

הפראמדיקים של מד"א בוריס מנטו וטוהר בלומנטל שטיפלו בפצועים סיפרו: "חברנו ל 2 רכבים שהגיעו  לצומת שוקת בהפרש של מספר דקות. בתוך אחד הרכבים במושב האחורי ראינו גבר כבן 25 כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פצעי ירי בגופו. ביצענו בו מספר בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו במקום.  כעבור זמן קצר התקבלה קריאה נוספת על פצוע נוסף שהובא אף הוא לאותה צומת. כשהגענו למקום ראינו ברכב גבר כבן 50 מעורפל הכרה כשהוא ירוי בפלג גופו התחתון. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל חבישות, עצירת דימומים ומתן נוזלים ופינינו אותו במהירות לבית חולים סורוקה כשמצבו קשה ולא יציב."


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load